طراحی سایت
تاريخ انتشار: 04 مهر 1394 - 10:31

دات نیوز؛ انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر برازجان صبح امروز شنبه 4 مهرماه برگزار شد.
در این انتخابات که مرتضی نیکجو و هادی کفاش، کاندیدای ریاست شورای شهر شدند، کفاش 4 رای و نیکجو 5 رای این شورا را کسب کردند و در نهایت ریاست شورای شهر برازجان به نیکجو رسید.

هیئت رئیسه شورای برازجان انتخاب شدند + جزئیات


به گزارش دات نیوز و به نقل از اتحاد خبر، جهت نائب رئیسی شورای شهر برازجان نیز اسماعیل ناخایی و هادی کفاش کاندیدا شدند که ناخایی 5 رای و کفاش 4 رای موافق را کسب کرده و در نهایت ناخایی به عنوان نائب رئیس شورای شهر برازجان انتخاب شد.
در این انتخابات بهادر قائدی با 7 رای موافق به عنوان منشی اول شورای برازجان انتخاب شد، همچنین قیصر ترک زاده نیز 7 رای موافق کسب کرده و منشی دوم این شورا شد.
 مرتضی قدوسی نیز توانست با کسب 5 رأی موافق به عنوان خزانه دار انتخاب گردد.
از بین سیده خدیجه حسینی و مرتضی قدوسی نیز که دو کاندیدای سخنگویی شورا بودند، قدوسی 5 رأی و حسینی 4 رای موافق کسب کرده و در نهایت قدوسی به عنوان سخنگوی شورای برازجان انتخاب شد.

 

حاشیه:

* آرایش ائتلاف های 4 و 5 انتخابات هیات رییسه شورا در سال 92 و 93 امسال اندکی تغییر کرد و خانم سیده خدیجه حسینی و بهادر قائدی جای خود را با هم عوض کردند!

* ائتلاف اکثریت که دو سال گذشته شامل 5 نفر اقایان ناخایی، قدوسی، ترکزاده ، نیکجو و خانم حسینی بود.

* امسال خانم حسینی در کنار آقایان گرمسیری، کفاش و اسماعیلی قرار گرفت و بهادر قائدی که سالهای گذشته مدعی گروه بالا بود امسال در کنارشان قرار گرفت.

*شایان ذکر است که تجزیه و تحلیل های متفاوتی از علت این تغییر موضع ها وجود دارد که به دلیل برخی ملاحظات محلی و اجتماعی  از بیان انها معذوریم.

* بر اساس آنچه که گفته می شود توافق 5 نفر اکثریت شورا پیش از آغاز به کار شورای فعلی شهر برازجان برای ریاست دوره ای خودشان طی چهار سال عمر شورای شهر؛ سال آینده ریاست این شورا باید به قیصر ترکزاده یا مرتضی قدوسی برسد!


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان