طراحی سایت
تاريخ انتشار: 23 دي 1397 - 10:00
در بازدید نایب رئیس کمیسیون عمران و شهر سازی

دات نیوز؛نايب رئيس كميسيون عمران و شهر سازي؛ قانون ١١٠ شهرداري ها در سطح شهر مورد توجه قرار گيرد. برخي از ساختمان هاي نيمه كاره امنيت ساكنين را تهديد مي كنند.

به گزارش دات نیوز؛ نايب رئيس كميسيون عمران و شهرسازي و حقوقي و نظارت شوراي اسلامي شهر برازجان در بازديد از ساختمان هاي نيمه كاره يا نيمه مخروب كه مدت زيادي است  باعث خدشه دار كردن چهره شهر و مبلمان شهري شده اند،اعلام كرد شهرداري به دنبال اجراي قانون ١١٠باشد.

 

 

 

وحيد مصدق با تاكيد بر قانون ١١٠ شهرداري ها بيان داشت:  طبق اين قانون شهرداري مي تواند پس از اخطار به مالك و در صورت عدم تمكين مالك پس از اخطار اقدام به ديوار كشي مطابق با مبلمان شهر كند.

 

 

 

همچنين اين عضو شورا در حين بازديد از يكي از ساختمان هايي كه مدت هاست در خيابان رودكي به صورت نيمه كاره رها شده  با سركار خانم متوسلي مدير دبيرستان دخترانه مهر دخت ديدار كرد.

 

 

 

سركار خانم متوسلي اعلام كرد اين ساختمان تبديل به محلي براي جمع شدن اراذل و اوباش شده كه به صورت روزانه در  طبقات اين ساختمان اتفاقات جالبي نمي افتد. همچنين مدير دبيرستان مهردخت ادامه داد؛كل ساكنين اطراف اين ساختمان نسبت به اين وضع ناراضي هستند و باتوجه به اينكه در اين مكان دبيرستان دخترانه واقع است گاها مشكلاتي به وجود مي آيد و از شورا و شهرداري خواهشمنديم به اين وضعيت هرچه سريعتر رسيدگي كنند.

 

 

 

 

 

برچسب ها:
شورا , شهرداری

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان