طراحی سایت
تاريخ انتشار: 05 بهمن 1397 - 10:25
به همت هیئت ورزش های همگانی دشتستان

دات نیوز؛  دوره مربیگری درجه سه آدمادگی جسمانی بانوان یکشنبه 30 دی ماه ساعت 8:30 در سالن ورزشی بانوان شهرستان دشتستان آغاز گردید و در روز جمعه  5 بهمن ماه به پایان رسید.

 

به گزارش دات نیوز و به نقل از روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی؛  دوره مربیگری درجه سه آمادگی جسمانی بانوان به همت هیئت ورزش های همگانی دشتستان و با همکاری اداره ورزش و جوانان  یکشنبه 30 دی ماه ساعت 8:30 در سالن ورزشی بانوان شهرستان دشتستان آغاز گردید و در روز جمعه 5 بهمن ماه به پایان رسید.

 

یوسف اطمینان رئیس هیئت ورزش های همگانی دشتستان ضمن خوش آمدگویی به تمامی شرکت کنندگان و مدرس دوره مربیگری درجه سه آمادگی جسمانی بانوان، از همکاری بسیار ارزشمند هیئت ورزش های همگانی بوشهر و اداره ورزش و جوانان دشتستان در برگزاری این دوره تشکر و قدر دانی نمود.

 

اطمینان با اشاره به تجربیات دکتر ثریا پور اصغری خاطرنشان کرد: ایشان تجربیات بسیار باارزشی در این زمینه دارند که امیدوارم  شرکت کنندگان از این فضای آموزشی و فرصت، نهایت استفاده را برده باشند.

 

دکتر ثریا پور اصغری با توجه به نکات مهم در فعالیت های ورزشی افزود: شرکت کنندگان هر لحظه دانش شاخه ورزشی خود را  بروز رسانی کنند، که سبب پیشرفت و موفقیت های بیشتری  خواهند شد.

شایان ذکر است، دوره مربیگری درجه سه آدمادگی جسمانی بانوان، با تدریس دکتر ثریا پور اضغری آغاز شد و به مدت 6  روز ادامه داشت. این کارگاه آموزشی دارای 35شرکت کننده، مدت زمان این کارگاه از ساعت 9صبح الی 15عصر و با سرپرستی زهرا بهزادی و سیده ریحانه عسکری به پایان رسید.

 
 

                                                 اینستاگرام هیئت ورزش های همگانی شهرستان دشتستانpublic_sport                   نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان