طراحی سایت
تاريخ انتشار: 22 اسفند 1397 - 08:27
با رایزنی اعضای شورای اسلامی شهر برازجان:

دات نیوز؛ در جلسه اي با حضور اعضاي شوراي شهربرازجان، شهردار و مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر مقرر گرديد يك مركز اورژانس هوايي جهت تسريع در انتقال مصدومان به بيمارستان ها و مراكز درماني براي شهر برازجان اختصاص يابد.

به گزارش دات نیوز؛ در پی پیگیرهای انجام شده قبلی  جهت تاسیس و استقرار یک مرکز اورژانس هوایی جنب بیمارستان شهید گنجی برازجان، به منظور تسریع در انتقال مصدومان وحادثه دیدگان در بخش های دوردست شهرستان و جاده های منتهی به شهرستان دشتستان به مراکز خدمات پزشکی و درمانی و احیاء بیماران اورژانسی لزوم تاسیس اورژانس هوایی، یکی از نیازهای ضروری مرکز شهرستان محسوب می شود که به پیشنهاد سيده خديجه حسيني، رئيس كميسيون فرهنگي جلسه ای تحت این عنوان در دفتر شورای اسلامی شهر برازجان با حضور برخی اعضای شورا و شهردار ومدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر  برقرار گردید که ایشان ضمن عرض خیر مقدم به اعضای حاضر و مهمانان و تشكر از حمایت همکاران شورایی افزود: اروژانس هوايي امري ضروري جهت خدمت رساني به مردم است که در جهت تحقق این مهم با تشویق و جذب خیرامید داریم اتفاق خوبی در این زمینه رقم بخورد همچنین امید است حمايت دولتی از خيرين در تمامي زمينه ها گسترش يابد.

 

 همچنین این عضو شورا ضمن قدردانی و تشکر از رسانه های محلی و استانی در انعکاس این اقدامات خداپسندانه به گوش مردم، اذعان داشتند انتشار این اخبار  نیکو و خیرخواهانه، گسترش فرهنگ ايثار به عموم مردم را به همراه خواهد داشت. 

این عضو شورایی افزودند: قصد داشتیم این موضوع را در روز برازجان به مردم اعلام کنیم اما اعتقادمان بر این است که باید هر روز رخداد مثبتی برای شهر رقم بخورد و هر روز را برای شهروندان به عید بدل کنیم.

 

 هادي دشتي، رئيس كميسيون حقوقي و نظارت شوراي اسلامي، اوراژنس هوايي را براي برازجان يك نياز خواند و اعلام كرد؛ گاهي به علت دوري مسير و يا عدم سرعت كافي اورژانس هوايي براي مصدومان مي تواند كارگشا باشد و  مردم شهر و حتي شهرستان نيازمند چنين امكاناتي هستند. 

هادي دشتي اضافه كرد؛بايد از جناب رستم شفيعي جهت اهداء زمين ٢٠٠٠ متري تشكر  و قدرداني به عمل آوريم چراكه با كمك ايشان گام بلندي در زمينه  تحقق اورژانس هوايي برداشتيم.


وحيد مصدق عضو ديگر شوراي اسلامي شهر برازجان نسبت به كمبود ها و مشكلات خدمات اورژانس و پيرامون اين موضوع سوالاتي را از مدير مركز حوادث و فوريت هاي پزشكي استان بوشهر پرسيد.

 

 

دكتر دادجو در پاسخ وحيد مصدق اعلام كرد؛ در حال حاضر در شهر برازجان سه پايگاه اورژانس شهري داريم كه نسبت به سرانه جمعيت و نرم استاندارد آن وضعيت مطلوبي مي باشد.

 

 

دكتر دادجو در پاسخ وحيد مصدق اعلام كرد؛ در حال حاضر در شهر برازجان سه پايگاه اورژانس شهري داريم كه نسبت به سرانه جمعيت و نرم استاندارد آن وضعيت مطلوبي مي باشد. 

 

در انتها حاج محراب بنافي، نايب رئيس شوراي اسلامي شهر برازجان با ابراز گلايه  نسبت به خدمات دهي بيمارستان شهيد گنجي به بيماران، اعلام كرد سطح خدمات دهي در اين بيمارستان به مردم بايد افزايش يابد تا بتوان رضايتمندي هرچه بيشتر شهروندان در اين زمينه را كسب كرد. 

 

 

برچسب ها:
شورا , شهرداری

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان