طراحی سایت
تاريخ انتشار: 26 اسفند 1397 - 11:29
اهالي كوچه شهيد رفیعي پور:

دات نیوز؛  اهالي محله انتهاي كوچه شهيد رفيعي پور ١٤ نسبت شرايط كوچه خود ابراز ناراضايتي كردند.

به گزارش دات نیوز؛  اهالي این محله اعلام كرند از آنجا كه بارها به شهرداري مراجعه كرده ايم و پاسخي نشنيديم، اخبار مراجعات حضوري  جناب مصدق به محلات به گوشمان خورد و با ايشان تماس گرفتيم و خوشبختانه ايشان بلافاصله در محل حاضر شدند    .

 

 

 

 

 

بارها و بارها وسايل نقليه، كودكان و حتي سالمندان در گودال هاي وسط كوچه افتاده اند. از آنجا كه از شهرداري پاسخي نگرفتيم به همين جهت از عضو شوراي اسلامي شهر برازجان درخواست كرديم تا به وضع ما رسيدگي كند    .

 

 

 

 

 

قسمت دوم اعتراض اين اهالي نسبت به كيفيت آسفالت كوچه بود كه در كمتر از يكسال دچار مشكلاتي شده و حتي به لحاظ ضخامت نيز به هيچ عنوان از وضعيت مطلوبي به سر نمي برد. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آنها در این زمینه نیز اعلام کردند: 

در هنگام آسفالت اين كوچه به مهندسين در خصوص شيب تذكرات لازم را داديم اما متاسفانه اكنون شاهد هستيم كه دو طرف كوچه اختلاف ارتفاع دارد    .

 


 

از آنجا كه حجم كل آب ساير كوچه ها به اين كوچه سر ريز ميكند و با وضعيت اين گودال وسط كوچه ساكنين همواره در شرايط خوبي به سر نميبرند.      

 

وحيد مصدق عضو شوراي اسلامي شهر برازجان در اين خصوص اعلام كرد    :

اينكه امروز در اينجا حاضر شده ام نيازيه به تشكر ساكنين نيست چراكه وظيفه ما حضور در بين مردم و لمس مشكلاتشان است. اين عضو شورا با ابراز تاسف از اين شرايط افزود    :

 

اين مورد را به صورت ويژه پيگيري خواهم كرد و شهرداري بايد اين مورد رسيدگي كند    .


 

 

 


برچسب ها:
شورا , شهرداری

نظرات کاربران
هادی نظری حدود 18 ساعت قبل گفت:
درود بر جناب مصدق که بلافاصله پس از تماس ما جهت بررسی وضعیت محله , اینجا حاظر شدند و حرف های ما را گوش دادند امیدوارم در نهایت مشکلات محله ما نیز مرتفع گردد. تشکر
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان