طراحی سایت
تاريخ انتشار: 05 فروردين 1398 - 17:21
در بازديد ميداني عضو شوراي اسلامي شهر برازجان در روز باراني از محلات كم برخوردار:

دات نیوز؛ عضو شوراي اسلامي شهر برازجان دوشنبه، پنجم فروردين جهت نظارت به محلات كم برخوردار واقع در خيابان ابوذر و شهيد سليمي رفت و پاي درد و دل ساكنين نسشت.

به گزارش دات نیوز؛ وحيد مصدق  بازيد ميداني را از خيابان ابوذر آغاز كرد و در ديدار با ساكنين نسبت به ابراز گلايه مندي آنها از شرايط فعلي واكنش نشان داد و اعلام كرد    :

منتخبين مردم در شورا در سال ٩٧ به امر توسعه متوازن توجه بسياري داشتند و گنجاندن پروژه هاي متعدد در رديف بودجه ٩٧ خود گواه بر اين موضوع بود.

 

 


اجراي پياده رو، احداث چمن مصنوعي، بازگشايي مسير انتهايي خيابان ابوذر جهت خروج اين خيابان از بن بست بودن، از برنامه هايي بود كه شوراي پنجم در رديف بودجه ٩٧ جايگذاري كرد كه متاسفانه از سوي شهرداري اجرا نشد    .

 


اما شوراي پنجم بر گنجاندن اين پروژه ها در رديف بودجه ٩٨ تاكيد خواهد كرد و تمام تلاشمان را مي كنيم تا حجم پروژه ها در محلات كم برخوردار افزايش يابد .مصدق با انتقاد از وضعیت نخاله های ساختمانی موجود در سطح شهر افزود:

 


متاسفانه عدم جمع آوری نخاله های ساختمانی در سطح شهر برازجان یک چالش همیشگی بوده که در روزهای بارانی در شهر خود را بیش از قبل نشان می دهد. انتظار داریم رویکرد شهرداری در سال جدید نسبت به جمع آوری نخاله های ساختمانی بهتر از سال قبل باشد.

 


همچنین در اين بازديد ميداني متاسفانه يكي از زنان ساكن خيابان ابوذر قصد بازگشت به منزل خود را داشت که با تعداد زيادي از سگ هاي ولگرد روبه روشد و با كمك اهالي توانست سگ ها را دور و به خانه بازگردد، همزماني اين اتفاق با بازديد ميداني اين عضو شورا سبب ناراحتی مصدق شد، اين عضو شورا اعلام كرد بارها و بارها در خصوص معضل سگ هاي ولگرد به شهرداري تذكر داده ام و امروز جلوي چشمانم يكي از شهروندان به خاطر وجود سگ هاي زياد نتوانست به خانه بازگردد و خطر ایشان را تهديد كرد. اين مورد را به جد پيگيري خواهم كرد    .

 


وحيد مصدق سپس براي چندمین بار جهت بازديد به كوي شهيد سليمي فرد رفت. ساكنين اين كوي ضمن خوش آمد گويي و تشكر از بازديد پي در پي اين عضو از اين محلات اعلام كردند فراموش نخواهيم كرد در اين روز هاي سخت مصدق مارا تنها نگذاشت، محله ما چندين سال است كه به حال خود رها شده است و اكنون شاهد وضعيت بحراني كوچه ها در هنگام بارندگي هستيد   .

وحيد مصدق ضمن تشكر از ابراز لطف و حمايت ساكنين اعلام كرد پروژه اصلاح كانال هاي آب كوچه سليمي فرد در دستور كار شورا بود كه متاسفانه محقق نشد و امروز شاهد چنين وضعيتي هستيم. ما اين پروژه تحقق نيافته را نيز در بودجه سال جاري جاي خواهيم داد و جهت تحققش مي كوشيم اما پيگيري و حمايت ساكنين محل در كنارمان را لازم داريم.

 

 

 

 

 

ساكنين محل اعلام كردند در هر زمان حاضرند جهت پيگيري و مطالبه گري براي توسعه خدمات در محلشان در كنار شورا حاضر شوند. اما گلايه ديگر اين عزيزان معضل مواد فروشي در اين محلات بود كه مصدق اعلام كرد از شوراي تامين مي خواهم در اين مورد جهت پاكسازي اقدام كند و درخواست مكتوب شورا را نيز به زودي براي شوراي تامين خواهم فرستاد.

برچسب ها:
شورا , شهرداری

نظرات کاربران
شاهرخ حدود 1 ماه قبل گفت:
درود بر جناب مصدق مرد اول شورا
يا امام زمان حدود 1 ماه قبل گفت:
از شهردار محترم در خواست داريم به وضعيت سگ هاي ولگرد رسيدگي كنند. تشكر از جناب مصدق
مجید داراب پور حدود 1 ماه قبل گفت:
سلام و درود بر اقای مصدق که همیشه در بین مردم حضور دارد . بقیه مسولین هم یاد بگیرند و شعار خالی ندهند.
امید پاپری حدود 1 ماه قبل گفت:
مصدق مصدق حمایتت میکنیم .مابه آن عهدی که بسته ایم پایبندیم.
فارسي محمد حدود 1 ماه قبل گفت:
سلام يكي از معضلات اصلي مواد فروش ها هستند آقاي مصدق لطفا پيگيري نماييد
برازجاني حدود 30 روز قبل گفت:
احسنت بر مصدق دلسوز و مردمي
خضرياني حدود 30 روز قبل گفت:
مرحبا بر وحيد عزيز
امید حدود 29 روز قبل گفت:
خدا قوت جناب مصدق
سعید امینی حدود 28 روز قبل گفت:
سلام. لطفا به محله ماهم سربزنید .منتظرتیم آقای مصدق. خیابان گلزار فرعی اول سمت چپ.با تشکر
جعفر احمدی حدود 27 روز قبل گفت:
آقایون از آقای مصدق بامردم بودن را یادبگیرید. چرا نسبت به مردم بی اعتنا شده اید کجا رفته اون روحیات انقلابی و جهادی کجا رفته اون صداقتها و غیرت ها.آیا در قیامت هم فکر میکنیداین مادبات به داد شما هوس پرستان خواهد رسید. برادر عزیزم آقای مصدق راهت را ادامه بده و از هیچ چیز نترس.ما کنارتیم. مردم تو را دوست دارند .
محمد علی تاج حدود 27 روز قبل گفت:
جناب اقای مصدق عزیز شهر برازجان خیلی کمبدها دارد لطفا با برنامه ریزی مناسب و با همین ارامشی که دارید این مشکلات را رفع نمایید. تشکر
حسن منصوری حدود 26 روز قبل گفت:
سلام آقای مصدق از شهردار بخواهید که چرا در محلات حسین آباد و علی آباد و گاراژ پهلوان کاری انجام نمی‌دهد و سهم سرانه مردم این محلات را در جاهای دیگه مانند فردوسی خرج می‌کند این هست عدالت اجتماعی این شهردار. این عین بی عدالتی است. بازهم به شما آقای مصدق که حداقل سری به این مناطق می‌زنید.
مالک محمد پور حدود 26 روز قبل گفت:
سلام. درود بر آقای مصدق
سعید حسینی حدود 26 روز قبل گفت:
اقای مصدق انشاله خدا خیرتان بده،انشاله که همیشه سر بلند باشین،،اقای ادمین سایت هم لطف بفرمایید یکی از کلمات سایت که در صفحه اول هست اشتباه تایپی شده و به جای ولگرد نوشته شده والگرد،،تصحیح بفرمایید
کامران صالحی حدود 26 روز قبل گفت:
اقای مصدق من اولین باری هست در طول رای دادن به نامزدهای انتخاباتی که بعدا از رای ام پشیمون نشدم همین بود که به شما رای دادم ،مابقی رای هایی که به نامزدهای انتخاباتی دادم و بعضا هم قبول میشدن و میرفتن سر کار و دیگه فکری به حال مردم نبودن بنده هم از انتخابم شرمنده بودم ولی حالا شما واقعا پیگیر و مردمی هستین از شما تشکر دارم انشاله که همینجوری با قدرت برین جلو،ممنون،،کوچک شما کامران صالحی.
سجاد علیزاده حدود 25 روز قبل گفت:
سلام . مردم را فراموش نکید اعضای شورا و نماینده مجلس. شما را مردم بر این کرسی ها نشاندند نه مسولین یا آقازاده ها.قدر مردم را بیشتر بدانید. برای مسولین یا افراد مقدس معاب خودشیرینی نکنید بخدا ما از این آقایون بیزاریم.سراغ دخالتهایشان را در کار شورا داریم که فشار آوردن جهت انتخاب شهردار دلخواه خودشان.
رضا صالحی حدود 20 روز قبل گفت:
مصدق درود برتو .یاد مصدق زنده شده است‌
اسماعیل احمدی حدود 20 روز قبل گفت:
زنده باد افکار نو زنده باد مصدق
رسول عابدفرد حدود 17 روز قبل گفت:
آقای مصدق لطفا محله ماهی بیا. پردیس. منتظر شما در محله پردیس هستیم.تشکر
سجاد كشاورز حدود 17 روز قبل گفت:
آقا وحيد بخدا اگه تو داخل شورا نباشي بايد درب شورا را بست. نه ايده اي نه نظري نه راهكاري از طرف بعضي از اعضا فقط اومدن براي نشستن .
سعید نوشادی حدود 15 روز قبل گفت:
محله ما هیچوقت دیده نمیشود .از روستا هم وضعیت ما بدتر شده بالاخره روستا دهیاری دارد ما همینم نداریم. آقای شهردار که فقط خیابان رودکی و بیمارستان و فردوسی را میبیند. اعضای شورا هم زمان انتخابات فقط ما رامیبینند. چرا سهم سرانه ما در جاهای دیگر خرج میشود
هادی بهرامی حدود 14 روز قبل گفت:
سلام خدمت همشهریان. من وقتی شنیدم آقای مصدق اومده محله ما خانواده ای خوشحال شدیم . تشکر
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان