طراحی سایت
تاريخ انتشار: 06 فروردين 1398 - 22:44
هفته بيستم و پاياني طرح جشنواره نشاط اجتماعي

دات نیوز؛ هفته بيستم و پاياني طرح جشنواره نشاط اجتماعي شهرستان دشتستان با همت و تلاش و مديريت هييت ورزشهاي همگاني دشتستان و با همكاري و مساعدت و همراهي هييت ورزش روستايي و بازيهاي بومي و محلي دشتستان و دهياري و شوراي اسلامي روستاي دورودگاه صبح روز چهارشنبه ٩٧/١٢/٢٩ با اجراي همايش بزرگ پياده روي خانوادگي و بازيهاي بومي و محلي در روستاي دورودگاه دشتستان برگزار شد .

شور و نشاط در همايش پياده روي روستاي دورودگاه دشتستان

 هفته بيستم و پاياني طرح جشنواره نشاط اجتماعي شهرستان دشتستان با همت و تلاش و مديريت هييت ورزشهاي همگاني دشتستان و با همكاري و مساعدت و همراهي هييت ورزش روستايي و بازيهاي بومي و محلي دشتستان و دهياري و شوراي اسلامي روستاي دورودگاه صبح روز چهارشنبه ٩٧/١٢/٢٩ با اجراي همايش بزرگ پياده روي خانوادگي و بازيهاي بومي و محلي در روستاي دورودگاه دشتستان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي هييت ورزشهاي همگاني در اين همايش حدود ١٨٠٠ نفر از مردم اين شهر در فضايي با نشاط و در هوايي بسيار مطبوع و دلچسب مسير حدود ٣ كيلومتري از گلزار شهداء روستا تا كاخ تاريخي بردك سياه را پياده روي نمودند و سپس با نرمش صبحگاهي و حركات ورزشي به استقبال جشن نوروزي بهار رفتند.

در اين بخش هم مسابقات ورزشي بين خانواده ها و اقشار مختلف مردم توسط تيم اجرايي هييت ورزشهاي همگاني برگزار شد و سپس بازي هاي بومي و آيين هاي محلي انجام شد.

بخش پاياني اين برنامه با اهداي جوايز به شركت كنندگان بود كه به قيد قرعه جوايز نفيسي از سوي هييت ورزش روستايي و بازي هاي بومي و محلي و هييت ورزش هاي همگاني شهرستان دشتستان به حضار تقديم شد.

 
نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان