طراحی سایت
تاريخ انتشار: 10 فروردين 1398 - 06:58
فرماندار دشتستان مشخص شد؛

دات نیوز؛ اینبار فرماندار دشتستان از استانداری بوشهر قدم در بزرگترین شهرستان استان می گذارد.

معاون امور عمراني استانداري به دشتستان می آید

به گزارش دات نیوز، از زمانی که ارسلان زارع، دشتستان را به مقصد گیلان ترک کرد، فرمانداری دشتستان بدون فرماندار و با سرپرست اداره می شد تا اینکه امروز خبر بر انتصاب فرماندار جدید دشتستان به گوش رسید.

درحالی که تا پیش از این نام عادل دهدشتی خواهر زاده نماینده ی دشتستان برای فرمانداری دشتستان بر سر زبانها بود، اینبار فرماندار دشتستان از معاونت امور عمرانی استانداری بوشهر قدم در بزرگترین شهرستان استان می گذارد.

بنا به این گزارش، مهرداد ستوده که پیش از این سمت معاونت امور عمرانی استانداری را یدک می کشید، اکنون باید بعنوان فرماندار دشتستان وارد فرمانداری این شهرستان شود.

وی در اینباره گفت: همانگونه که تا کنون بدون هیچ رابطه ای در سمت های قبل منصوب شده بودم، اکنون نیز با دستور استاندار محترم استان به دشتستان می روم.

ستوده پيش از اين مديركلی حوزه ی استاندار و امور شهري و روستايي استانداري بوشهر را در کارنامه ی خود داشته است.

 

شایان ذکر است، بیش از شصت سال است که در ایران، شوخی سیزده نوروز از سوی چند روزنامه‌نگار ایرانی رواج پیدا کرده‌است. آغاز ماه آوریل یک روز پیش از سیزده نوروز می‌باشد و این هم‌زمانی دست‌آویزی شد که درسیزده نوروز که ویژه جشن، شادی و نیایش برای باران و باروری زمین است، زیر نام شوخی سیزده با مردم و دیگر رسانه‌ها شوخی کنند.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان