طراحی سایت
تاريخ انتشار: 14 فروردين 1398 - 09:04
گزارش لحظه به لحظه از بارش و سیلاب در سراسر کشور؛

دات نیوز؛ با باز شدن راه‌های ارتباطی به شهر‌ها و مناطق گرفتار در سیلاب طی روز گذشته، سیل اخباری مخابره شد که حکایت از وخامت اوضاع در این مناطق داشت. اخباری که همزمان با مخابره آن‌ها در مناطق وسیعی در خوزستان وضعیت هشدار در جریان بود و تلاش‌های وسیع برای مقابله با سیلاب.

با توصیه‌های رهبر انقلاب در جمع مسئولان کشوری و لشکری در خصوص کمک به سیل زدگان، برخی از مسئولان از سرعت و وسعت بخشیدن به اقداماشان در مناطق سیل زده خبر می‌دهند.

به گزارش «تابناک»، با باز شدن راه‌های ارتباطی به شهر‌ها و مناطق گرفتار در سیلاب طی روز گذشته، سیل اخباری مخابره شد که حکایت از وخامت اوضاع در این مناطق داشت. اخباری که همزمان با مخابره آن‌ها در مناطق وسیعی در خوزستان وضعیت هشدار در جریان بود و تلاش‌های وسیع برای مقابله با سیلاب.

رویدادی که هنوز خطر وقوع آن رفع نشده و چه بسا افزایش هم یافته است چراکه با سرازیر شدن رواناب‌ها به این استان، سد‌های این خطه در معرض خطرند و تخلیه آب از آن‌ها برای ظرفیت سازی شدت گرفته که نتیجه آن به راه افتادن سیلاب در پایین دست در مجاورت رودهاست. سیلاب‌هایی که بسیار پر زورند و بسیاری از بند‌های دایر شده و تقویت شده برای مقابله با سیلاب را در هم می‌شکنند.
 
همه اینها در حالی است که بر اساس پیش بینی های هواشناسی، موج بارشی جدیدی در راه کشورمان قرار دارد و از شنبه فعالیتش را آغاز خواهد کرد. موجی که می بایست از هم اکنون مهیای بارش های آن هم باشیم چراکه در غیرر این صورت، بارش های اندک ناشی از آن هم سیلابی خواهد شد و تخریب به بار خواهد آورد.
برچسب ها:
سیل , امداد رسانی

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان