طراحی سایت
تاريخ انتشار: 19 فروردين 1398 - 18:51
در ادامه نظارت عضو شوراي اسلامي از محلات شهر برازجان:

دات نیوز؛ وحيد مصدق، عضو شوراي اسلامي شهر برازجان،از بدو ورود به اين نهاد به طور منظم و مستمر در محلات شهر به خصوص محلات كم برخوردار جهت نظارت و پيگيري مشكلات حاضر مي شود.

به گزارش دات نیوز؛  در ادامه اين بازديد ها، عضو شوراي اسلامي به گذر نبي اكرم واقع در خيابان بهارستان رفت تا ضمن انجام وظيفه نظارتي خود، مشكلات را از نزديك مشاهده و پيگيري نمايد    .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ساكنين محترم اين محله ضمن خوش آمد گويي به عضو محترم شورا، از وضعيت اين گذر به شدت ابراز گلايه كردند. ساكنين گذر نبی اکرم اعلام كردند؛ باوجود پيگيري هاي مكرر و مستمر،بسياري از محلات ديگر كه قدمتي به مراتب كمتر از گذر نبي اكرم دارند آسفالت شده اند اما اين قسمت از شهر گويا ارزشي براي مسئولين ندارد كه به آن توجهي ندارند. متاسفانه اين گذر به دليل بي توجهي مسئولين شهري به بيشه زار تبديل شده كه زيبنده شهر برازجان نيست. همچنین وضعیت این منطقه به لحاظ بهداشتی مطلوب نیست و بوی نامطبوع ناشی از این مسئله همواره باعث نارضایتی ساکنین است.

 

 

 همچنین بالاتر از گذر نبی اکرم فضایی خالی وجود دارد که سالها ازطرف شوراهای قبل و شهردارها قول هایی مبنی برفضای احداث فضای سبز داده شده که متأسفانه به دلیل بدقولي ها، این منطقه از طرفی تبديل به محلي براي  ریختن زباله ها و نخاله ها و ازطرف دیگر براي افراد سودجو و زمین خوار هرروز اقدام به پلاک بندی قطعه موردنظر جهت فروش آن مي نمایند.


ساكنين ادامه دادند:


مردم با این افراد به جهت جلوگیری از فروش درگیر شده  كه باعث ازبین رفتن آسایش و امنیت مردم نیز شده است.

 

یکی ازاهالی متذکر شد که بارها به سازمان فضای سبز و شهرداری مراجعه نموده و پیگیر دورچینی زمین شدم تا حداقل توسط افراد سودجو فروخته نشود اما تاکنون اقدامی صورت نگرفته است. همچنین ساکنین در خواست دارند تا نامی برای کوچه ای که در آن زندگی می کنند برگزیده شود.


وحيد مصدق در جمع ساكنين اعلام كرد، براي پيگيري جهت رفع مشكلات شما ساكنين فهيم و محترم تمام تلاشم را انجام خواهم داد و از شما خواهشمندم همچون گذشته در كنار شورا باشيد تا بتوانيم وضعيت نامطلوب اين منطقه از شهر را سامان بخشيم. اين عضو شورا همچنين از شهرداري خواست تا نگاه ويژه اي به اين منطقه از شهر داشته باشد تا رضايت ساكنين هرچه سريعتر جلب گردد.

 

 

 

 


 


برچسب ها:
شورا , شهرداری

نظرات کاربران
تاج 3 ماه قبل گفت:
احسنت بر وحید عزیز افتخار بلوار لرده
با مردم باشید مردم را ببینید مردم نیز شما را حمایت میکنند.درود آقای مصدق.
رضا محمودی 3 ماه قبل گفت:
سلام. به فرزندان خودمان میبالیم. آن شوالیه برسد روزی که شهر به دستان توانمند جانان شهر خودمان اداره شود. از بس زیر چتر مسولین غیر بومی بوده آیم و هستیم خسته شدیم.
علی. 3 ماه قبل گفت:
رییس روسا سالهاست که مردم را فراموش کردند فقط به فضای مجازی و شعار بسنده کرده اند اگر تشریف می آوردند در بین مردم و وضعیت مردم را مشاهده میکردند قطعا الان امید بیشتری مردم از مدیران داشتند.
ناشناس 3 ماه قبل گفت:
گل پسری مصدق.
صوفی 3 ماه قبل گفت:
آقای مصدق بیا والفجر. تشکر
م. شهریاری 2 ماه قبل گفت:
واقعا با دیدن این عکس ها ناراحت شدم , چرا باید در این شهر باستانی و با قدمت چنین صحنه هایی دیده شود ؟دلیلش چیست؟
شهرداران قدیم و حاظر چرا بودجه شهری را متمرکز بر نقاطی میکنند که پر جمعیت و شلوغ باشند؟مگر نه این است که دیده شوند؟؟؟؟ از جناب شهردار خواهش دارم به عنوان یک شهروند با توجه به لمس قضیه از طرف جناب مصدق نهایت همکاری با ایشان داشته باشند و جوابگوی مردم این محله باشند و هر چه سریعتر اقدام به رفع محرومیت این محله بنمایند .

بازم باید تشکر کنم از اقای مصدق که استین همت بالا زده و این محرومیت ها را نشان میده , اگر هر مسولی معین محله ایی بشه خدا شاهده شهر از این رو به اون رو میشه ولی افسوس که من هر چی نگاه کردم فقط اقای مصدق ظاهرا معین محلات هست و کسی دیگه را نمیبینم
کورش حدود 1 ماه قبل گفت:
هزاران درود بر مهندس مصدق پُرتلاش .کارهای شما ستودنیست
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان