طراحی سایت
تاريخ انتشار: 27 فروردين 1398 - 10:46
در ادامه بازدید های محله ای عضو شورای اسلامی شهر برازجان:

دات نیوز؛ عضو شوراي اسلامي شهر برازجان در نشستي صميمي و به دور از هرگونه تشريفات بين اهالي و مغازه داران خيابان شهيد اسدي حضور يافت.

به گزارش دات نیوز؛ مهم ترين درخواست اهالي احداث پاركينگ حاشيه خيابان شهيد اسدي سمت شمال آرامستان بود.

 

 
 

 

 

 

 


همچنين ساكنين در خواست داشتند تا شهرداري امكان انتقال سند املاك واگذار شده را تسهيل بخشد. 


همچين خواسته ديگر اهالي رسيدگي به امنيت آرامستان در شب به دليل تجمع افراد ناباب و معتاد بود كه مسبب سلب آسايش و آرامش ساكنين شده.


وحيد مصدق در انتها ضمن ابراز خوشحالي بابت حضور در جمع عزيزان اعلام كرد مسائل و دغده هاي ساكنين را پيگيري خواهم كرد و از ساكنين خواهشمندم همواره شورا را امين خود دانسته و مشكلات را جهت پيگيري منتقل نمايند.

برچسب ها:
شورا , شهرداری

نظرات کاربران
محسن تاج 2 ماه قبل گفت:
بدون تشریفات در عین سادگی و بدون حیف و میل پول مردم در کنار مردم بودن و صادقانه خدمت کردن هنر است. تشکر از آقا وحید.
جعفر برامکی 2 ماه قبل گفت:
چقدر قشنگ بود آگه همه مسولین همینطور در بین مردم می آمدند و پای درد دل مردم می نشستند. جلسه رسیدگی به مشکلات مردم در پیاده‌رو. خداییش لذت بردم. بعضی از مدیران چنان کلاس میگذارند انگار یادشان رفته که مردم این جایگاه را بهشان داده‌اند.
سعید دشتی 2 ماه قبل گفت:
ای کاش میشد از این انسان های خاکی زیاد میدیدیم و ای کاش روزی میرسید که صفحات مجازی را پر از انسانهایی میدیدیم که گام در راه ارزش های انقلابی میزارند و ان ارمان های تعریف شده اصل جهادی را لمس میکردیم . با دیدن این عکس ها دلم شاد شد که هنوزم هستند کسانی که در پست , مقامی باشند اما از مردم جدا نباشند . واقعا زیباست
درود بر فرزند پاک دشتستان
محمد احتشام 2 ماه قبل گفت:
اقایون مدیر از این جوانها یادبگیرید. خواهشا میدان را به این جوانها بدهید. از بس هیچ کاری نکردید بخدا مردم خسته شدند ازتون.فقط شعار میدید. مردخستگی ناپذیر وحید مصدق. حمایت ما جوانها را خواهی داشت.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان